O firmie

Profesjonalizm & Doświadczenie

Powstała w 2012 roku firma BUD-BET jest odpowiedzią na potrzeby wymagającego i dynamicznie rozwijającego się rynku branży budowlanej. Poprzez zdobyte wieloletnie doświadczenie dziś jesteśmy profesjonalna firmą otwartą na najnowsze technologie ze stabilną pozycją w swojej branży. Nasze działania skierowane są na specjalizację wykonawstwa posadzek przemysłowych oraz wylewek betonowych, a naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i dużych firm. Od początku działalności wykonaliśmy posadzki o różnorodnej skali trudności na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju .

Solidność & Kompetencje

Posiadamy własną bazę techniczną ze specjalistycznym sprzętem i maszynami do układania, równania, i zagładzania betonu. Dysponujemy kombajnami do poziomowania betonu oraz maszynami do zacierania . Atutem naszej firmy jest kapitał ludzki tworzony przez stałą grupę doskonale wyszkolonych pracowników posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Koncentrujemy się na dostarczaniu właściwej koncepcji wykonania, doboru odpowiedniej technologii oraz użycie atestowanych materiałów najwyższej jakości.

Zaufanie & Odpowiedzialność

Wszystko to przekłada się na to co jest dla nas najważniejsze, czyli zadowolenie naszych Klientów. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmiemy się każdej inwestycji!

Zapraszamy do oglądnięcia naszego filmu promocyjnego